#1 2009-07-07 13:52:45

chmieles

Administrator

8005333
Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 11

Wspomagacze do Cs-a

Radził bym tego nieużywac jak jest admin


WallHack (WH) - Jest to czit, który umożliwia nam widzenie przez ściany, dzięki temu wiemy dokładnie w którym miejscu ukrywa się przeciwnik. Jeden z najpopularniejszych czitów, częsty składnik różnych multihacków. Dość łatwo wykrywalny. Symptomem używania tego wspomagacza jest gapienie się w ściany jak i strzelanie w miejsca gdzie jest przeciwnik (ale go nie widać i nie słychać). Jak mówiłem, łatwe do wykrycia, ale jeśli osoba czitująca potrafi się dobrze kryć, to i z rozpoznaniem tego może być nie lada problem.

Spinhack - hax powodujący bardzo szybkie kręcenie się postaci gracza używającego tego czita tak że nie widać co robi do czasu aż zacznie strzelać, łatwo wykrywalne, składnik multihacków.

AimBot (AB) - Czit bardzo popularny, jak sama nazwa wskazuje służy do łatwiejszego namierzania przeciwników. Czit ten powoduje automatyczne przesunięcie celownika na przeciwnika. Często można ustawić, czy ma celować w korpus, w głowę lub gdzie indziej. Czit łatwy do rozpoznania, używanie go zdradzają krótkie drgnięcia celownika. Jako że niektórym brakuje celności, to korzystają z tego czita. Czy na tym dobrze wychodzą - raczej nie.

SpeedHack (SH) - Jak nazwa wskazuje, znacznie zwiększa szybkość poruszania się gracza. Czit bardzo łatwy do wykrycia, często składnik multihacków.

No recoil - Najczęściej skrypt (lub program), który powoduje zmniejszenie odrzutu broni. Czit łatwo rozpoznawalny i używany dość często. Składnik mutlihacków.

ESP - Czit zbliżony działaniem do wallhacka, także pokazuje przeciwników przez ściany. Często posiada różne dodatki, które pokazują np. broń przeciwnika czy odległość. Czit łatwo rozpoznawalny, objawy podobne jak przy wallhacku. Czit bardzo popularny nie tylko u słabszych ale i u lepszych graczy.

MultiHack - Zawiera w sobie dużo czitów, min wh/esp, aimbota, speedhacka, no recoila. Często nazywany "pełnym zestawem". Łatwy do wykrycia.

Lambert - Czit ten usuwa cienie z gry, dzięki czemu możemy dostrzec przeciwnika zakampionego w ciemnych kątach, którego normalnie nie da się zobaczyć. Czit łatwo wykrywalny, choć już nie tak popularny jak kiedyś. Często dołączany do wallhacków oraz składnik multihacków. Łatwy do wykrycia.

3rd person hack - Czit, który powoduje zmianę położenia kamery. W tym wypadku oglądamy gracza z perspektywy typowej dla gier np. z serii "tomb raider" - zza pleców. Dzięki temu możemy się wychylać zza rogów, a przeciwnik nie będzie nas widział. Czit rzadko używany i dość trudny do rozpoznania.

AIM_WALL - automatycznie namierza celownik na ścianę (rzadziej w niebo).
Bardzo często używany przez dobrych graczy (czasem nawet progamerów).
Jest dość trudny do wykrycia, ponieważ przyłapany na używaniu ego czita zawodnik, zwykle wykręca się brakiem formy, wadliwą myszką, spadkiem fps i/lub astronomiczną wartością loose.

Removal - Usuwa z gry jakiś element, najczęściej niweluje działanie granatów oślepiającego i dymnego. Dość łatwo rozpoznawalny - gracz po dostaniu flasha pod nogi idzie dalej
i nie przejmuje sie tym lub strzela przez dym.

SkinHack - Powoduje zmianę modelu, tzn jeśli jesteś w CT to latasz w modelu terro. Bardzo łatwy do rozpoznania i mało używany - nie opłaca sie.

Teleport hack - Czit teleportuje gracza na respawn rywali - łatwy do wykrycia i mało używany.

Crosshair hack - Powoduje zmianę celownika na inny, zazwyczaj ułatwiający strzelanie. Bardzo trudny do wykrycia. Częsty składnik mutlihacków i dodatek do ESP.

Zoomhack - Czit powodujący że w każdej broni mamy tryb celownika snajperskiego. Łatwy do wykrycia, wszystko widać na demie i na screenshotach.

Respawn Hack - Zmartwychwstajesz w trakcie rundy, kilkakrotnie giniesz, ale ponownie się odradzasz.

NoSpread - Często używany wraz z AimBotem . Podczas jednego strzału nabój leci DOKŁADNIE w miejsce , gdzie jest wycelowany celownik . Trudny do wykrycia przy zwykłej broni , jednak przy awp - TAK . Cziter biegnący z AWP strzelający na odległość bez celownika lub podczas biegu trafia w przeciwnika jest łatwy do wykrycia .

MiniMapHack - Podobne działanie do WH i ESP , tyle że widzimy wszystko na minimapie w lewym górnym rogu ekranu.Wykrywany tak samo jak WH czy ESP.

FullBright - Usuwa cienie . Czasem ciężki do wykrycia . Jak wykryć ? : Gdy gracz siedzi w bardzo ciemnym miejscu , cziter bez noktowizora i tak go widzi .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dm 452 www.xcore.pun.pl akwarium 52l teksty miłosne dla niego harry potter i draco malfoy opowiadanie